Naomi Campbell është një nga supermodelet më të njohura dhe me të vleresuara në botë.

Edhe kesaj here modelja u sigurua që te gjithe vemendjen ta kishte vetem per veten, teksa ishte e pranishme ne festen e Vogue gjate javës se modës në Paris, në Le Petit Palais të dielën.

47-vjeçarja supermodele, dukej e përsosur, ndërsa tregonte këmbët e saj me krenari në një fustan te stilit metalik gold.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here