Kylie Minogue njoftoi publikisht per ndarjen nga i fejuari Joshua Sasse në shkurt te 2017.

Kylie dhe ish i fejuari Joshua

Por kete te dielë, ajo tregoi se ishte mirë, ne superforme dhe cdo ndjenje zemerthyese e kishte lene pas, teksa bëri një paraqitje të mrekullueshme në ekspozitën e Irving Penn në Javën e Modës së Parisit.

Këngëtarja australiane, 49 vjeç, ishte qartësisht në një ‘flirty mood’, ndërsa luante me fustanin e saj ngjyre pjepri ne eventin e organizuar nga revista Vogue.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here