Manchester United është gati të beje dhe nje levizje tjeter për Antoine Griezmann pas humbjes së tij në verë, pretendon ESPN.

ANTOINE GREIZMANN

Raporti pohon se kalimi i Diego Costa në Atletico Madrid ka rritur gjasat e një marrëveshjeje 100 milionë eurosh, ndërsa francezi duket se dëshiron të provojë veten në Premier Ligë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here