Të dielën, Jennifer Lopez u bashkua me guvernatorin e Nju Jorkut Andrew Cuomo në një konferencë shtypi ku njoftoi se po dhuronte 1 milion dollarë nga të ardhurat e shfaqjes së saj të Las Vegas për të ndihmuar në Porto Riko dhe Karaibe.

Së pari në spanjisht dhe pastaj në anglisht, Lopez, 48, ndau njoftimin e saj në një fjalim që u transmetua drejtpërdrejt në Twitter.

“Alex Rodriguez dhe unë, të cilët jemi të dy njujorkezë, po shfrytëzojmë të gjitha burimet tona dhe marrëdhëniet në argëtim, sport dhe biznes për të mbledhur ndihma “, u shpreh JLo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here