Yjet u bashkuan të dielën, për nje koncert bamirësie për Charlottesville, pas trazirave te muajit te kaluar. NJe numer i konsiderueshem muzikantesh dolen ne skene ne Universitetitn e Virginias per te performuar kunder thirrjeve dhe trazirave rraciste sic ishte ai i muajit te shkuar. Nder yjet pjesemarres ishin Ariana Grande, Justin Timberlake, Coldplay, banda e Dave Matthews,Pharrell

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here