Adriana Lima kishte një figurë hyjnore në premierën e serialit së saj të ri në New York City të martën.

Mbretëresha e pasarelave, 36 vjecarja, u shfaq në një fustan të bardhë engjëllor, ndërsa mori pjesë në premierën e American Beauty Star, nje konkurs televiziv ku ajo eshte njekohesisht drejtuese dhe producente ekzekutive

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here