Ylli “This Is Us” dhe ‘Heroes’ u pa në nje sjellje te afert me Kelly Egarian, një koordinatore marketingu, të dielën gjate ceremonise se Emmy Awards. Ata edhe pse nuk pozuan për fotografet në tapetin e kuq, Egarian u ul pranë aktorit gjatë gjithë ceremonisë së çmimeve në Teatrin Microsoft në qendër të Los Anxhelos dhe u pane teksa dilnin dore per dore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here