Ajo solli ne jete vetem 3 muaj me pare binjaket, Sir dhe Rumi. Dhe duke treguar format e saj pas lindjes, Beyonce dha nje shfaqje duke ekspozuar kembet teksa i bashkohej te shoqit per ne festen e pervitshme te Rihannes ‘Diamond Ball‘ ne New York City, te enjten mbrema.

Fakti qe kishte veshur nje fustan ‘zbulues’ beri qe kengetarja 36 vjecare, te binte viktime e nje deshtimi te vogel ne veshjen e saj, ndersa mundohej te menaxhonte fustanin e guximshem rane ne sy te brendshmet qe ajo mbante veshur. dhe nuk ishin te brendshme dosido, por nje pale te vecanta te të dizajnuara enkas me mjeshtëri ,vetëm për një këmbë duke pasur parasysh ndarjen e veshjes së saj nga njëra anë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here