Dylan O’Brien është një aktor amerikan ku vëmëndjen kryesore e mori nga seriali Teen Wolf.

Kësaj rradhe ai vjen me një film aksion trriller, një film që pa dyshim do e bëje atë një nga aktorët më të mirë të këtij zhanri.


“American Assassin” nuk fillon sic ju do të prisni një film aksion për të filluar. Mitch Rapp (Dylan O’Brien) është tipiku 20-vjeçar në pushime me të dashurën e tij. Ai planifikon një propozim të adhurueshëm dhe pikerisht ne ato momente do te keni një ndjenjë që do të ndodhë diçka e tmerrshme. E fejuara e Mitch mbetet e vdekur pas një sulmi të egër terrorist në plazh. Humbja e te fejuares dhe vrasja shumë njerëzve të tjerë të pafajshëm e shtyn Mitch te hakmerret kundrejt terroristeve.
Filmi do dale ne kinema më 15 shtator .

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here