Dashuria: Fakti qe skeni me hezitime, perfaqeson nje hap perpara, sepse do te mund te jetosh emocione me më pak arsye dhe me më shume instinkt. Nga java e ardhshme Venusi do te perjetoje nje ndryshim te madh dhe kjo do jete teper pozitive per ty.

Puna: Nuk ja vlen te investoni ne gjera qe si keni ende te qarta. Puna dhe studimet skane ndonje te re te madhe, dhe dikush eshte i merakosur dhe per parate, gjithsesi nese keni nje iniciative per te ndermmare, pervishni menget!

Shendeti: Kushtet e pergjithshme jane te mira edhe per te filluar nje kure. Do te jete megjithate, ende e nevojshme te relaksoheni, sidomos ne fillim te javes

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here