Rihanna u kthye ne kryefjale gjate lancimit te make-upit te ri ne New York, nderkohe qe ishte veshur e gjitha ne te verdhe dhe pa recipeta.

Bukuroshja 29-vjeçare, shkelqeu në një fund të verdhë të ndritshëm dhe të çare te ngjashem me ngjyren e kanarines.

Me nje bluze te lidhur ngushte perpara, e cila ishte ngjitur ne qjoksin e saj, u vu re nderkohe qe qendronte ne tapetin e kuq të linjes se saj të re te bukurise Fenty, në Javën e Modës të Nju Jorkut të enjten mbrëma.

Veshja e saj impresionuese, u zbulua disa ore pasi kishte perfunduar intervisten dhe nje sesion fotosh per revisten ‘Elle’

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here