Aktoret jane cifti me i konsoliduar ne Meksike, dhe nga te preferuarit e publikut tone,e kemi fjalen per Sebastián Rulli dhe Angelique Boyer.Ata kanë kohe që e kanë shpallur dashurinë e tyre, edhe në mediat sociale publikojnë çdo moment nga romanca që po jetojnë së bashku.Në serialet e transmetuara në Shqipëri, Angelique u bë e njohur fillimisht me serialin “Rebelde”, pastaj me “Teresa “me të cilin pati edhe rolin e parë në çift me Sebastian Rulli, për të vijuar më tej edhe me seriale të tjera.


Aktorja u rrefye per romancen mediatike me Rulli. Ata te dy akoma nuk mendojne te behen prinder. Pse? Aktorja e shpjegon kete ne nje interviste.
“Eshte shume shpejt per mua , e verteta eshte se jam shume e vetedijshme per pergjegjesine e te pasurit femije, jam 29 vjece , dhe dua te shijoj etapen e te qenurit mama kur te me takoj, tani eshte shume shpejt”, e rendesishme eshte te jemi bashke. Kujdesem per te dhe marr pjese ne aq sa mundem ne projektet e tij profesionale” , shtoi Angelique Boyer

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here