Shikoni cfare i ka cuar te largohen nga mesimet.


Salma Hayek u perjashtua nga shkolla katolike per shkak te rrengjeve qe ju punonte murgeshave.


Harrison Ford pothuaje po diplomohej, kur zbuluan qe nje lende nuk e kishte mare, keshtu e perjashtuan.


Ryan Gosling u perjashtua nga shkolla per shkak se kishte kercenuar shoket e klases me thike .


Kevin Spacey, aktori njihej si nje ribel ne shkolle,dhe arriti ti perfundonte studimet. por para kesaj u perjashtua se i gjuajti nje djali me gome makine.


Adele.Këngëtarja ka pasur një mosmarrëveshje me një shok te klases për shkak të pikëpamjeve të ndryshme mbi një pjesëmarrës në një reality show.Kjo çoi në pezullimin e saj.


Amy Winehouse ne moshen 14 vjecare u perjashtua se beri nje piercing ne hunde, kjo e fundit ishte kunder rregullave te shkolles.


Keanu Reeves u përjashtua nga shkolla për sjellje të keqe në moshën 16. Pas kësaj, ai u përqëndrua në karrierën e tij.


50 Cent e larguan per shkak se iu shiste droge studenteve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here