Para se te hedhim dicka qe ne pamje te pare mendojme qe nuk do na duhet kurre, duhet te shikojme mundesine e riciklimit.
Ne kete artikull do ilustrojme disa ide sesi mund te transformojme tapat e shisheve te veres apo shampanjes,ne objekte arredimi,aksesore per tavolinen, bizhuteri dhe cdo gje tjeter qe kreativiteti yne na sugjeron.

Ja disa pre tyre:

1.Peme te vogla per krishtlindje

2.Vitrine

3.Per te veshur skajin e murit

4.Restyling e nje mini bari

5.Per te realizuar dorezat e komodinave te vogla

6.Rrugice banjoje

7.Korniza

8.Varese moderne

9.Karfica

10.Kurore krishtlindjesh mjaft e vecante

11.Pulla

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here