Justin Timberlake dhe Jessica Biel gjithmone arrijne te na magjepsin kur i shohim bashke. Te bukur, plot humor dhe shume te dashuruar, tek i shohim te shkembejne perkedhelje dhe puthje te embla ne cdo rast. Madje edhe në stadiumin Arthur Ashe në Nju Jork, gjatë ndeshjes së Federer Vs. Lopez në US Open Tennis: tifozeria kthehet në një shfaqje dashurie.

Shikimet qe i hidhnin njeri-tjetrit, buzëqeshjet, dhe puthjet perbëjnë lumturine e fotografeve. Të dy duket se argetohen shume së bashku, dhe çdo herë tregojnë se po, ndoshta është vërtet e mundur të gjesh dashurine e vërtetë në Hollywood. “Unë dhe Justin besojmë në besnikëri, në ndershmëri. Ne na pëlqen të argëtohemi dhe duam të njëjtat gjëra “, thotë Jessica Biel për martesën e tyre kaq magjike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here