Horoskopi Javor Luani

0

Dashuria : Nuk duhet te besh asgje tjeter pervecse te konsolidosh marredhenjen tuaj duke evituar perplasje e mbi te gjitha te kerkoni zgjidhje te reja. Venusi do jete ne shenjen tuaj deri ne daten 20. Emocionet jane fondamentale kete jave, mund te vendosmi madje te mbylli nje histori per te filluar njohje te reja. Edhe pse keto dite mund te keni nje terheqje fatale, mos i besoni gjithkujt me shikimin e pare, mos arrini pernjehere ne konkluzione. Nese dikush te pelqen mos prishni cdo gje akoma pa filluar mire, prini disa jave dhe evito ti shohesh gjerat totalisht gri.

Puna : Dikush do te mbylle nje marredhenje ortakun ose do te perfundoje nje lidhje me punen. Keto dite duhet te keni kujdes me financat. 3 javet ne vazhdim do te jeten te relativisht te qeta, disa projekte qe dukeshin te realizuara do te bllokohen papritur. Kjo situate do ju sjelle nje gjendje ankthi por nuk duhet ta leshoni veten tek ndjenjat negative. Dhe nese duhet te perballeni me ndonje nje prove, fundi i muajit do jete absolutisht i rendesishem. Duhet te rishikoni marredhenjet e vjetra profesionale ne driten e fakteve te reja qe jane ne horizont per kete jave.

Shendeti : Vihet re nje stres i dukshem persa i perket familjes. Krijoni miqesi te reja. Duhet te cliroheni dhe te qeshni pak me shume. E premtja do jete nje dite e bukur per aq kohe sa do planifikoni nje fundjave te kendshme pa u sforcuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here