Princ Harry dhe aktorja Meghan Markle po konsolidojne marredhenien e tyre si nje cift cdo dite e me shume, e cila mund te nenkuptoje dicka shume te madhe … dhe si te madhe ,natyrisht e kemi fjalen per nje unaze te madhe. Megjithese asnje fejese nuk eshte konfirmuar ende, cifti kohet e fundit ka shpenzuar mjaft kohe bashke, duke marre disa hapa te medha ne marredhenien e tyre.
Ata udhetuan ne Afrike , per te festuar ditelindjen e 36-te te Meghan-it. Ne fillim te gushtit vizituan Botswana per safari ne Delta Okavango- nje nga habitatet e fundit të mbetura të kafshëve të egra të vendit.


Pastaj, javën e kaluar, ata kaluan kufirin Kazungula nga Botsvana për të vazhduar pushimet e tyre në Livingstone Zambia. Atje, Harry thuhet se krijoi një “surprizë romantike” në Victoria Falls.

Ata u kthyen në Londër dje ne mengjes pasi një shikues i pa ata duke marrë trenin Heathrow express nga aeroporti në qendër të Londrës.
“Çifti mbante kapele bejsbolli dhe u ul në vagonin e klasit të parë, lexonin revistat dhe bisedonin në heshtje,” shpjegoi burimi . “[Meghan] ishte e buzëqeshur. Për fat të keq, shikuesi vuri në dukje se nuk kishte vene unazë ne gisht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here