Dashuria e madhe e Neymar Junior,Bruna Marquezine ka postuar nje video ne snapchat ne fundin e te cilit ka lene nje mesazh per ish te dashurin:“U dashurova me personin e gabuar”!
Shume fansa te ciftin ende e kane te veshtire te besojne fundin e dashurise mes futbollistit dhe aktores njekohesisht modele Bruna Marquezine,duke qene se cdo gje dukej se shkonte per mrekulli mes tyre nese ju referohemi videove te shumta qe ata postonin neper rrjetet sociale. Ne fund te muajit qershor futbollisti qe beri marreveshjen e shekullit duke kaluar nga Barcelona ne Psg, kishte shpallur dhe ndarjen, para se te fotografohej me kengetaren amerikane Demi Lovato. Pak muaj me pas tashme vijne dhe deklaratat e pare te Bruna Marquezine.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here